• E-mail: bilgi@zdcncmakina.com
  • Hızlı iletişim kaliteli hizmet
Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini ilke edinen ZD CNC MAKİNA olarak, tecrübemizi bilgi ile harmanlayarak her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ve ürünlerimizin kalitesini arttırmaktayız. Ekonomik sorunların çözümünde kaynakların etkin kullanılmasının gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun ışığında firmamız, kaynaklarını koruyup geliştirmeyi ve kaynak kullanımında verimliliğin en yüksek düzeyde tutmayı amaç edinmiştir.


Kuruluş felsefesi olarak müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün satışlarına yönelik çalışmalarda bulunan ZD CNC MAKİNA, CNC Torna, CNC İşleme, Universal Torna, Freze, Taşlama, Matkap, BorweRk, Erezyon, Planya, Testere gibi makinaların ithalatı ve satışını yaparak müşterilerine çözüm sunmaktadır.

Profesyonelliği, uygun fiyat politikaları ve kampanyalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve satış sonrası destek ilkesiyle kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ZD CNC MAKİNA, sektörün yurt dışına açılan kapılarından biridir.