• E-mail: bilgi@zdcncmakina.com
  • Hızlı iletişim kaliteli hizmet
  Proje Yönetimi
ZD CNC MAKİNA olarak taleplerinizin doğru ve eksiksiz şekilde yönetimi için dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Termin ve proje planı uygunluğu, revizyon geçiş yönetimi ve mevcut yürüyen projelerin performans değerini kontrol ederek sizin daha iyi hizmet almanız için çalışmaktayız.

Analiz
Artı cnc kalıp olarak bünyemizde bulunan CAD-CAM birimimizce üretimi yapılacak olan kalıp parçalarının tüm bilgileri müşteriden alındıktan sonra titizlikle incelenir. Yapılan incelemeler sonucu yardımcı profesyonel mühendislik programları kullanılarak işleme alınır. Yapılan işlem sonucu projenin uygunluğu tespit edilmiş olur ve gerekli görülen Lokal bölgelerde iyileştirme yapılır.


Proje Onay Ve Başlangıç
Müşterilerimizden gelen 3D datalar cam programlarına hesaplatılarak mevcut işleme zamanları çıkartılır. İşlemede malzemelerin cinsi önemli olduğundan dolayı müşteriyle karşılıklı görüşülerek hem malzeme cinsi hemde EDM kalan bölgeler karşılıklı görüşülür. Görüşme olduktan sonra müşteriye fiyat teklifi verilir. Teklif onayından sonra mutabakat sağlanılarak datanın son halinin onayı alınır ve böylece işleme süreci başlar.


Kalite Kontrol Ve Servis
Artı cnc kalıp olarak işlemesi biten kalıp parçalarının alanında uzman kalite kontrol birimi tarafından ölçümleri sağlanır. Ölçüm onayı ile beraber proje müşteriye teslim edilmek üzere kendi araçlarımızla kapıda teslim edilir.